Staż: Asystent ds. wsparcia procesów nadzoru nad siecią dystrybucyjną

Warszawa, ul. Zgrupowania "AK" Kampinos 15
Stacjonarna lub

Staż nie musi być nudny. My sprawimy, że będzie dla Ciebie ciekawą przygodą i sposobem na zdobycie nowej wiedzy, praktycznych umiejętności, ale również inspiracji na przyszłość.

 Zakres obowiązków:

  • Asystent ma w zakresie zadań szeroko rozumiane wsparcie procesów związanych z rozwojem sieci dystrybucji. Dzieje się to poprzez udział w różnorodnych projektach i zadaniach, które mają na celu rozszerzenie i usprawnienie systemu dystrybucji np. poprzez analizę danych, wsparcie w działaniach logistycznych, opracowywanie raportów do dalszej pracy zespołowej.
  • Pracujemy w środowisku międzynarodowym, więc wykorzystasz swoją znajomość j. angielskiego.

Zapraszamy do aplikowania, jeśli:

  • Studiujesz na jednym z kierunków: finanse | sprzedaż | logistyka | zarządzanie projektami
  • Po stażu chętnie rozważysz ofertę pracy na pełen etat
  • Twoja dyspozycyjność do stażu to min, 3 miesiące i min. 30 godz. tygodniowo
  • Staż możesz zrealizować w modelu: hybrydowym lub stacjonarnym | do wspólnego ustalenia
  • Komunikujesz się w j. angielskim | w mowie i piśmie min. B1
  • Znasz Excela i podejmiesz się zadania np. dot. analizy danych
  • Zanim zaaplikujesz na naszą ofertę sprawdź czy jesteśmy firmą jakiej szukasz. Możesz odwiedzić nasze profile w mediach społecznościowych ( LinkedIn: Inter Cars S.A. oraz FB: Inter Cars Kariera )

 Przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • Unikalne podejście – podzielimy się wiedzą i doświadczeniem z obszarów, które Ciebie interesują. Wspólnie dopracujemy plan stażu.
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i technologii
  • Poznasz tzw. dobre praktyki biznesowe, wewnętrzne zasady działania organizacji, różne style pracy i zarządzania.
  • Będziesz współpracować z osobami na różnym szczeblu w organizacji, z wieloma specjalistami, managerami i z członkiem zarządu Inter Cars S.A.
  • Ciekawe zadania – zadania, które rozwiną posiadane umiejętności oraz będą okazją do zdobycia zupełnie nowych. Podpowiemy co w dłuższej perspektywie jest wartościowe i jakie kompetencje są cenne dla pracodawców.
  • Lokalizacja: warszawskie biuro w budynku Galerii Młociny (tuż przy metrze)
  • Staż płaty | Stawka godzinowa
  • Dla osób, które z zaangażowaniem zrealizują staż i zauważą w nim potencjał do wykorzystania w przyszłości, proponujemy rozmowy o przedłużeniu współpracy, w ramach stałego zatrudnienia na pełen etat.

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (podstawa prawna: przetwarzanie niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy). Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

Aplikując wyrażasz zgodę na przekazanie danych osobowych firmie Inter Cars S.A. oraz wszystkim spółkom grupy kapitałowej Więcej...

Tym stanowiskiem opiekuje się Małgorzata Iżewska
W razie pytań napisz na: mizewska@intercars.eu
Lokalizacja