Kariera
Kariera
Wysokie standardyWysokie obroty
Specjalista ds. social media
Lokalizacja: Warszawa
Inter Cars Marketing Services Sp. z o.o. jest częścią grupy kapitałowej Inter Cars SA – lidera w dystrybucji części zamiennych do pojazdów osobowych i ciężarowych. Zespół Marketingu i Komunikacji zajmuje się opracowaniem i realizacją strategii komunikacji dla spółki uwzględniając różnorodność grup odbiorców zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz organizacji.
Obowiązki :

  • Realizowanie uzgodnionych działań w social media,
  • Opracowanie i realizacja kampanii produktowych i wizerunkowych w social media, Administracja fanpage’ami Grupy Kapitałowej Inter Cars
  • Moderacja grup tematycznych, forum branżowych
  • Administracja wewnętrznego portalu sprzedażowego
  • Bieżąca analiza i optymalizacja kampanii i prowadzonych działań,
  • Bieżąca współpraca z działami biznesowymi w celu optymalnej realizacji zadań i celów,
  • Analiza trendów mediów społecznościowych
  • Przygotowanie  raportów i prezentacji
  • Tworzenie kontentu np. relacji tekstowych oraz video, Uczestnictwo w branżowych wydarzeniach
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego, w tym udział w szkoleniach i realizowania ciekawych projektów
  • Dostęp do wewnętrznych zasobów szkoleniowych i know-how
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę, w dynamicznym zespole i środowisku biznesowym
  • Inne benefity: zniżka pracowniczą na części samochodowe
Nasze oczekiwania :

  • 2-3 lenie doświadczenie w realizowaniu i monitorowaniu działań w mediach społecznościowych
  • Wiedza i praktyczne umiejętności w zakresie funkcjonowania social media,
  • Znajomość odpowiednich narzędzi do tworzenia, monitorowania i analizy w social media
  • Umiejętność tworzeniu postów i komentarzy w kanałach social media oraz wiedza w zakresie zasad komunikacji w social media,
  • Umiejętność tworzenia podstawowych analiz oraz ich prezentacji
  • Wysoka kultura osobista i etyka zawodowa
  • Odpowiedzialność, terminowość, dokładność, bardzo dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Zdolność kreatywnego i analitycznego myślenia
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

    Dodatkowym atutem będzie:

  • Umiejętność obsługi narzędzi: Adobe Photoshop, Ilustrator
  • Znajomość Google AdWords, GA
// @ts-ignoreAplikuj
Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału.
Firma zatrudniająca: Inter Cars S.A.
Nazwa stanowiska:
Data ogłoszenia: 11/6/2020
Wymiar pracy: pełny etat

Sprawdź co mówią pracownicy

Podoba mi się przyjazna atmosfera oraz możliwość ciągłego rozwoju. Generalnie, jeśli pracownik wywiązuje się z powierzonych mu obowiązków, z pewnością zostanie po jakimś czasie za to doceniony i wynagrodzony.</p>

Robert, Młodszy Analityk, Dział IT
Robert Kmita.jpg
1 / 6

Jak wygląda u nas rekrutacja?

45041.png

Zwróć uwagę na lokalizację
i wymagane kompetencje

ic_rekrutacja_ico2_kontakt.png

Poczekaj
na kontakt

Sprawdzamy zgłoszenia
i kontaktujemy się z osobami najbardziej zbliżonymi do poszukiwanego profilu

ic_rekrutacja_ico3_spotkanie.png

Spotkaj się
z nami

Przedstaw swoje atuty.
W zależności od stanowiska sprawdzamy wiedzę w formie testów lub zadań

ic_rekrutacja_ico4_warunki.png

Ustalamy warunki
współpracy

Wybranym kandydatom przedstawiamy ofertę

ic_rekrutacja_ico5_podpis.png

Podpisz
dokumenty

Ustalamy termin rozpoczęcia