Przedstawiciel handlowy – filia Inter Cars

ul. Hutnicza 5, Gdynia
Stacjonarna lub
Pełen wymiar

Czy wiesz, że Inter Cars to lider w branży na rynku Europy Środkowo – Wschodniej? Dostarczamy części do samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych, a także do łodzi i motocykli. W naszej ofercie znajdują się elementy do tuningu i off-roadu, akcesoria samochodowe oraz wyposażenie garażu. Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat? Wejdź na www.intercars.eu

Do Filii Inter Cars w Gdyni poszukujemy kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel handlowy

Zakres obowiązków:

  • Budowanie bazy i aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • Monitoring i analiza rynku pod kątem szans sprzedażowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych i raportowanie pracy w CRM
  • Budowanie relacji i raportowanie relacji z klientami opartych o partnerską współpracę
  • Kreowanie dobrego wizerunku

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość budowy pojazdów ciężarowych lub osobowych
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Kreatywność i samodzielność w działania

Oferujemy:

  • Bogaty pakiet szkoleń specjalistycznych i językowych, dobieranych pod indywidulane potrzeby
  • Dodatkową premię uzależnioną od wyników pracy
  • Zniżkę na asortyment w ofercie firmy
  • Swobodę w działaniu
  • Narzędzia do pracy: telefon i komputer

Aplikując wyrażasz zgodę na przekazanie danych osobowych firmie Inter Cars S.A. oraz wszystkim spółkom grupy kapitałowej Więcej...

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (podstawa prawna: przetwarzanie niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy). Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

Tym stanowiskiem opiekuje się Filia
HUT - Gdynia
Lokalizacja
ul. Hutnicza 5, 81-061 Gdynia