Magazynier – Filia Inter Cars (Pabianice)

ul. Łaska 3/5, Pabianice
Stacjonarna lub
Pełny etat

Obecnie do Filii Inter Cars w Pabianicach poszukujemy kandydatów na stanowisko Magazyniera. Jeśli cechuje Cię dokładność i bezpieczeństwo w wykonywaniu powierzonych zadań – aplikuj śmiało! 

 

Zadania, które dla Ciebie mamy:

  • Kompletowanie towarów według zamówień oraz przygotowywanie wysyłek
  • Zbieranie towaru z półek wg. Określonej specyfikacji przy użyciu czytników kodów
  • Przyjmowanie dostaw i prawidłowe rozlokowanie towarów w magazynie

 

Oczekiwania od kandydatów:

  • Podstawowa wiedza nt. części samochodowych
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
  • Skrupulatność i dokładność

 

W zamian oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy i pracę z możliwością nawiązania stałej współpracy
  • Dodatkową premię uzależniona od wyników pracy
  • Zniżkę na asortyment dostępny w ofercie firmy
  • Możliwość rozwoju zawodowego

 

Aplikuj
Aplikując wyrażasz zgodę na przekazanie danych osobowych firmie Inter Cars S.A. oraz wszystkim spółkom grupy kapitałowej Więcej...

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (podstawa prawna: przetwarzanie niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy). Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

Tym stanowiskiem opiekuje się Filia
Udostępnij ofertę
PAB - Pabianice
PAB - Pabianice
Lokalizacja
ul. Łaska 3/5, 95-200 Pabianice