Specjalistka/Specjalista ds. Serwisów Flotowych

Inter Cars S.A.
Stacjonarna lub
pełen etat

Dział Sieci Serwisów Flotowych organizuje współpracę z siecią serwisów samochodowych realizujących usługi dla największej floty samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych w Polsce. Naszym zadaniem jest również budowanie pozytywnych relacji z serwisami,  a także współpraca z innymi działami wewnątrz organizacji Inter Cars zaangażowanymi w realizację usług dla klientów flotowych.

Jeśli cechuje Cię otwartość na nowe wyzwania, lubisz działać w dynamicznym środowisku, chcesz być częścią zgranego zespołu i brać czynny udział w dalszym rozwoju firmy zapraszamy Cię do nas !

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie Partnerów do współpracy – głównie niezależnych serwisów samochodowych świadczących usługi w zakresie obsługi mechanicznej, oponiarskiej lub blacharko-lakierniczej dla floty osobowej i/lub ciężarowej,
  • sporządzanie dokumentacji i umów współpracy z Partnerami,
  • wprowadzenie nowych Partnerów do współpracy, w tym szkolenia z zasad i procedur,
  • szkolenie z obsługi platform flotowych i innych narzędzi informatycznych,
  • parametryzacja zasad współpracy w systemach informatycznych,
  • aktywna współpraca z siecią filialną Inter Cars oraz działem obsługi technicznej

Wymagania:

  • praktyczna znajomość procedur obsługi Klientów w serwisie samochodowym (mile widziana również Klienta flotowego)
  • znajomość rynku serwisów samochodowych i sieci serwisowych,
  • wiedza z zakresu mechaniki i procesu napraw pojazdów (podstawowa),
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • znajomość MS Office, w tym mile widziana dobra lub zaawansowana znajomość MS Excel,
  • rozwinięte umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne,
  • doskonałe umiejętności organizacji pracy własnej, zarządzania priorytetami,
  • dokładność, terminowość i odpowiedzialność za podejmowane działania,
  • dbałość o jakość realizowanych zadań, oraz jakość komunikacji z warsztatami,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość systemów typu CRM, BI

Oferujemy:

  • pasjonującą, wciągającą i pozbawioną monotonii pracę w nowoczesnej, dużej, polskiej firmie,
  • efektywne wdrożenie na stanowisko pracy, a także dalsze szkolenia rozwojowe,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do kompetencji i osiąganych wyników,
  • przyjazne i nowoczesne środowisko pracy, pozytywną i dynamiczną atmosferę pracy

Aplikując wyrażasz zgodę na przekazanie danych osobowych firmie Inter Cars S.A. oraz wszystkim spółkom grupy kapitałowej Więcej...

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (podstawa prawna: przetwarzanie niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy). Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

Lokalizacja
Warszawa Młociny - ul. Zgrupowania AK "Kampinos" 15