Specjalista ds.marketingu i opracowań graficznych

Cząstków Mazowiecki - ul. Gdańska 15
Warszawa, ul. Zgrupowania "AK" Kampinos 15
Stacjonarna lub
pełen

Zachęcamy do aplikowania na ofertę pracy w Dziale Opracowań Graficznych. Poszukujemy osoby, która będzie nadzorowała prace graficzne i produkcję poligraficzną oraz raportowała do spółek zagranicznych.

 

Będąc w tej roli odpowiadasz za:

 • przydzielanie zleceń od zamawiającego do właściwego grafika
 • sprawdzanie kompletności i poprawności zleceń i materiałów finalnych
 • propozycje unowocześniania projektów zarządzania systemami
 • wprowadzanie dokumentacji kosztowej i przydzielanie jej do właściwych działów / projektów

Naszą ofertę kierujemy do osób, które:

 • znają rynek dostawców usług (drukarnie, agencje reklamowe o różnej specyfice produkcji)
 • znają techniki graficzne i poligraficzne i lubią śledzić trendy w projektowaniu graficznym
 • mają min. 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
 • znają j. angielski w mowie i piśmie na poziomie min. B1

W ramach współpracy oferujemy:

 • zatrudnienie – umowa o pracę na pełen etat
 • praca w trybie stacjonarnym
 • darmowe lekcje j. angielskiego
 • platforma Worksmile
 • na preferencyjnych warunkach prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe
 • zniżki na ofertę handlową u naszych Filiantów
 • szeroka oferta szkoleń

 

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (podstawa prawna: przetwarzanie niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy). Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego. Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

Aplikuj
Aplikując wyrażasz zgodę na przekazanie danych osobowych firmie Inter Cars S.A. oraz wszystkim spółkom grupy kapitałowej Więcej...

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (podstawa prawna: przetwarzanie niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy). Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

Tym stanowiskiem opiekuje się Małgorzata Iżewska
W razie pytań napisz na: mizewska@intercars.eu
Udostępnij ofertę
Cząstków Mazowiecki - ul. Gdańska 15
Warszawa, ul. Zgrupowania "AK" Kampinos 15
Lokalizacja
Cząstków Mazowiecki - ul. Gdańska 15
Warszawa, ul. Zgrupowania "AK" Kampinos 15