Młodszy specjalista/tka ds. eksportu

Inter Cars S.A.
Hybrydowa lub
pełen etat

Charakterystyka stanowiska:

Chętnie zatrudnimy osobę do działu” Eksport z filii krajowych”. Nasz zespół zajmuje się organizowaniem transportów w trasach i przez kurierów lub przewoźników, a także pracuje z odprawami celnymi i klientami. Do Twoich zadań będzie należało:

 • Organizowanie i koordynacja transportów do klientów zagranicznych wraz z importem
 • Obsługa klientów hurtowych eksportowych (przygotowywanie dokumentów do odprawy celnej, obsługa transportu, kontakt z klientem, z podmiotami organizacji oraz z firmami zewnętrznymi)
 • Współpraca z jednym Klientem Norweskim- korespondencja mailowa i telefoniczna w j. angielskim
 • Zastępstwo przy obsłudze klientów spółkowych (kontrola wprowadzanych zamówień, przygotowywanie dokumentów, organizacja wysyłek, w tym tranzytowych, kontakt z podmiotami organizacji oraz z firmami zewnętrznymi)
 • Przygotowywanie prezentacji i raportów

Do aplikowania zapraszamy osoby, które:

 • Komunikują się w j. angielskim (min.B2, w mowie i piśmie)
 • Efektywne planują swoje działania przy jednoczesnym przewidywaniu skutków swojej decyzji
 • Mają doświadczenie w pracy z MS Office

Oferujemy:

 • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę, na pełen etat
 • Godziny pracy 9-17
 • Lokalizacja: Warszawa. Nasze biuro mieści się w budynku Galerii Młociny, tuż przy węźle komunikacyjnym (metro, tramwaje, autobusy, parkingi, również bezpłatne)
 • Praca hybrydowa
 • Pracownikom oferujemy np. korzystanie z Platformy Worksmile, prywatną opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach, zniżki na ofertę handlową u naszych Filiantów, wiele aktywności wewnątrzfirmowych, wydarzenia dla Ciebie i rodziny.
 • Szybki proces rekrutacyjny on-line  – rekrutacja jednoetapowa
Aplikuj
Aplikując wyrażasz zgodę na przekazanie danych osobowych firmie Inter Cars S.A. oraz wszystkim spółkom grupy kapitałowej Więcej...

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (podstawa prawna: przetwarzanie niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy). Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

Tym stanowiskiem opiekuje się Małgorzata Iżewska
W razie pytań napisz na: mizewska@intercars.eu
Udostępnij ofertę
Inter Cars S.A.
Inter Cars S.A.
Lokalizacja
Warszawa Młociny - ul. Zgrupowania AK "Kampinos" 15