Opiekun Klienta z językiem niemieckim

Inter Cars S.A.
Hybrydowa lub
pełen etat

Charakterystyka stanowiska:

Obecnie poszukujemy pracowników do działu eksportu na stanowisko Opiekun Klienta. Na tym stanowisku nie ma sprzedaży. Praca działu polega głównie na obsłudze Klientów hurtowych B2B, z Austrii i Niemiec. W praktyce przekłada się to na takie działania jak:

 • systematyczna obsługa zamówień i wystawianie dokumentów sprzedaży;
 • udzielanie Klientom informacji w zakresie wniesionych reklamacji lub zgłoszonych braków w dostawie;
 • ścisła współpraca z innymi działami firmy np. księgowość, reklamacje, magazyn;
 • praca na systemie SAFO;

 

Do aplikowania zapraszamy osoby, które:

 • Mają doświadczenie w współpracy z Klientami B2B lub wykazują odpowiednie podejście biznesowe
 • Lubią i potrafią budować długofalowe relacje z Klientami
 • Lubią różnorodne zadania i potrafią efektywnie zaplanować swój czas pracy
 • Znają w stopniu min. podstawowym j. niemiecki i są otwarte na zwiększanie kompetencji w ramach zajęć z językowym w naszej firmie

 

Co oferujemy i jak pracujemy?

 • Nasze biuro mieści się w budynku Galerii Młociny, tuż przy węźle komunikacyjnym Młociny (metro, tramwaje, autobusy, parkingi, również bezpłatne)
 • Pracujemy w godzinach 8:00-16:00 lub 9:00-17:00 (również w systemie hybrydowym)
 • Oferujemy zatrudnienie w ramach umowy o pracę, na pełen etat, które rozpoczyna się  3 miesięcznym okresem próbnym
 • Pracownikom oferujemy tzw. benefity pozapłacowe oraz szkolenia
 • Zniżki pracownicze na części samochodowe u naszych Filiantów
 • Czeka na Ciebie sześcioosobowy zespół najbliższych współpracowników. Są to osoby, które wysoko cenią przyjazne relacje i warunki współpracy. Są pomocni, dzielą się wiedzą i doświadczeniem, aby wspólnie osiągać zamierzone cele.
Aplikuj
Aplikując wyrażasz zgodę na przekazanie danych osobowych firmie Inter Cars S.A. oraz wszystkim spółkom grupy kapitałowej Więcej...

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (podstawa prawna: przetwarzanie niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy). Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

Tym stanowiskiem opiekuje się Małgorzata Iżewska
W razie pytań napisz na: mizewska@intercars.eu
Inter Cars S.A.
Inter Cars S.A.
Lokalizacja
Warszawa Młociny - ul. Zgrupowania AK "Kampinos" 15