Network Engineer

Inter Cars S.A.
Hybrydowa lub
pełen etat

InterCarsS.A.znajduje się wjedną z wiodących europejskich firm zajmujących się dystrybucją części zamiennych do samochodów osobowych i użytkowych. Firma oferuje szeroki wachlarz produktów z ponad 500 dostawców, oferując kompletną ofertę we wszystkich segmentach rynku związanych z motoryzacyjnym rynkiem wtórnym. InterCarsS.A. posiada sieć oddziałów w Europie Środkowo-Wschodniej, oferując pełną gamę produktów i usług dla profesjonalnych klientów.

Jesteśmy w Polsce liderem branży, który świadczy wyspecjalizowane usługi dla segmentuautomotiveoraz systematycznie wprowadza innowacyjne rozwiązania dla klientów innych branż.

Zakres zadań:

  • Wdrażanie i utrzymanie komponentów sieci LAN/WAN/WiFi w dużej wielooddziałowej architekturze.
  • Konfiguracja i zarządzanie regułami routingu z wykorzystaniem protokołów OSPF, BGP.
  • Konfiguracja i zarządzanie połączeniami między lokacyjnymi SD-WAN, MPLS, ExpressRoute, IPSec VPN, DWDM.
  • Konfiguracja i zarządzanie regułami firewall w centrach danych oraz w chmurach publicznych z wykorzystaniem mikrosegmentacji oraz bazujących na tożsamościach.
  • Konfiguracja i zarządzanie regułami firewall w sieciach DMZ w tym WAF oraz dostępowych do zasobów w Internecie.
  • Konfiguracja i zarządzanie usługami sieciowymi LB, VPN, DHCP, WiFi, VoIP, NAC, QoS.
  • Rozwiązywanie problemów występujących w sieciach LAN, WAN i WiFi.
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami rozwiązań i usług sieciowych.
  • Tworzenie dokumentacji i instrukcji wewnętrznych oraz dla różnych poziomów linii wsparcia IT.

Oczekujemy:

  • Minimum 3+ lat doświadczenia w pracy z urządzeniami sieciowymi CISCO, HP/Aruba, Extreme Networks.
  • Doświadczenie 3+ lat w administrowaniu rozproszoną, wielooddziałową siecią LAN/WAN
  • Doświadczenie w zarządzaniu sieciami WiFi (Extreme Networks)
  • Znajomość zagadnień mikrosegmentacji oraz wirtualizacji sieci opartej o VMware NSX
  • Doświadczenia w administrowaniu rozwiązaniami VPN (Palo Alto GlobalProtect)
  • Doświadczenia w administrowaniu usługami LB i WAF (F5 Networks)
  • Doświadczenia w administrowaniu SD-WAN (VeloCloud – VMware SD-WAN)
  • Doświadczenia w administrowaniu usługami sieciowymi w chmurach publicznych (MS Azure, K8s)
  • Doświadczenia w pracy z narzędziami zarządzania, monitoringu i diagnozowania sieci (Tufin, VMware vRealize Network Insight, Wireshark)
  • Biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy
  • Stałe terminy wypłat wynagrodzenia
  • Przyjazna, otwarta kultura organizacyjna – jesteśmy na Ty nie mamy formalnego dress-code
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (8:00 – 10:00)
  • Spersonalizowany i skuteczny proces wdrożenia do organizacji
  • Samodzielność w realizacji projektów i realny wpływ na rozwój firmy
  • Możliwość wyboru ścieżki kariery w dynamicznie rozwijającej się spółce logistycznej
  • Bogaty pakiet szkoleń w zakresie poszerzania kompetencji miękkich oraz specjalistycznych – indywidualnie dobranych do potrzeb
  • Lekcje nauki języka angielskiego
  • Benefity pozapłacowe na preferencyjnych warunkach (opieka medyczna, karta sportowa)
Aplikując wyrażasz zgodę na przekazanie danych osobowych firmie Inter Cars S.A. oraz wszystkim spółkom grupy kapitałowej Więcej...

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (podstawa prawna: przetwarzanie niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy). Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

Lokalizacja