Network Architect

Inter Cars S.A.
Hybrydowa lub
pełen etat

Inter CarsS.A.znajduje się wjedną z wiodących europejskich firm zajmujących się dystrybucją części zamiennych do samochodów osobowych i użytkowych. Firma oferuje szeroki wachlarz produktów z ponad 500 dostawców, oferując kompletną ofertę we wszystkich segmentach rynku związanych z motoryzacyjnym rynkiem wtórnym. Inter CarsS.A. posiada sieć oddziałów w Europie Środkowo-Wschodniej, oferując pełną gamę produktów i usług dla profesjonalnych klientów.

Jesteśmy w Polsce liderem branży, który świadczy wyspecjalizowane usługi dla segmentu automotiveoraz systematycznie wprowadza innowacyjne rozwiązania dla klientów innych branż.

 

Zakres zadań:

 • Projektowanie i wdrażanie komponentów sieci LAN/WAN/WiFi w dużej wielooddziałowej architekturze.
 • Zatwierdzanie i nadzór nad konfiguracją reguł routingu z wykorzystaniem protokołów OSPF, BGP.
 • Definicja parametrów i wymagań dla połączeń między lokacyjnych SD-WAN, MPLS, ExpressRoute, IPSec VPN, DWDM oraz nadzór nad ich konfiguracją.
 • Zatwierdzanie i nadzór nad konfiguracją reguł firewall w centrach danych oraz w chmurach publicznych z wykorzystaniem mikrosegmentacji oraz bazujących na tożsamościach.
 • Zatwierdzanie i nadzór nad konfiguracją reguł firewall w sieciach DMZ w tym WAF oraz dostępowych do zasobów w Internecie.
 • Projektowanie i nadzór nad konfiguracją usług sieciowych LB, VPN, DHCP, WiFi, VoIP, NAC, QoS.
 • Ocena ryzyk związanych z siecią oraz określenie i implementacja procedur awaryjnych.
 • Określanie parametrów projektowych dla łączności sieciowej, pojemności, szybkości, interfejsów, bezpieczeństwa i dostępu, zgodnie z wymaganiami biznesowymi.
 • Wybór zewnętrznych dostawców rozwiań i usług sieciowych oraz nadzór nad dostarczanymi usługami.
 • Tworzenie dokumentacji projektowej i wdrożeniowej.

Oczekujemy:

 • Około 5+ lat doświadczenia w pracy z urządzeniami sieciowymi CISCO, HP/Aruba, Extreme Networks.
 • Mile widziane 5+ lat doświadczenia w administrowaniu rozproszoną, wielooddziałową siecią LAN/WAN/WiFi.
 • Doświadczenie 3+ lat w projektowaniu, wdrażaniu i utrzymaniu usług sieciowych LB, VPN, DHCP, WiFi, VoIP, NAC, QoS.
 • Doświadczenie w projektowaniu, wdrażaniu i utrzymaniu rozwiązań SD-WAN.
 • 3+ lat doświadczenia w projektowaniu, wdrażaniu i utrzymaniu usług sieciowych w chmurach publicznych oraz dedykowanych dla mikroserwisów.
 • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
 • Obszerna znajomość technologii i rozwiązań z zakresu sieci znajdujących się w ofercie kluczowych producentów i dostawców usług sieciowych.

 

Oferujemy:

Aplikuj
Aplikując wyrażasz zgodę na przekazanie danych osobowych firmie Inter Cars S.A. oraz wszystkim spółkom grupy kapitałowej Więcej...

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (podstawa prawna: przetwarzanie niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy). Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

Inter Cars S.A.
Inter Cars S.A.
Lokalizacja
Warszawa Młociny - ul. Zgrupowania AK "Kampinos" 15