Analityk Biznesowy w obszarze logistycznym

Warszawa, ul. Zgrupowania "AK" Kampinos 15
Zakroczym - ul. Swobodnia 35
Hybrydowa lub
Na pełen etat

ILS Sp. z o.o. jest stabilnym i niezawodnym operatorem logistycznym należącym do Grupy Kapitałowej Inter Cars. Tworzymy zespół  doświadczonych specjalistów otwartych na zmiany, rozwój i dzielenie się wiedzą.

Do zespołu zajmującego się wdrożeniem systemu zarządzania magazynem (WMS) poszukujemy Analityka Biznesowego. Nowa osoba, która dołączy do zespołu podejmie się dokumentowania i analizowania wymagań biznesowych dostosowanych do lokalnych warunków w 16 krajach Europu.  Jeśli szukasz ciekawej pracy i ważna jest dla Ciebie stabilność zatrudnienia – aplikuj!

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Dokumentowanie wymagań biznesowych oraz analiz
  • Utrzymywanie dokumentacji procesów biznesowych
  • Badanie lokalnych potrzeb interesariuszy z 16 krajów w całej Europie
  • Dbanie o zgodność z ustalonymi wymaganiami biznesowymi współpracując z zespołem wdrożeniowym
  • Przygotowywanie kryteriów odbioru oraz udział w testach funkcjonalnych

Oczekujemy:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w obszarze tworzenia procesów biznesowych, preferowane doświadczenie w branży logistycznej
  • Doświadczenie w pracy z metodykami zwinnymi
  • Znajomość notacji BPMN, mile widziana znajomość tworzenia diagramów UML oraz tworzenia prostych zapytań w SQL
  • Umiejętność analitycznego myślenia i swobodnego nawiązywania kontaktów biznesowych
  • Płynne komunikowanie się w j. angielskim (praca w międzynarodowym środowisku)
  • Otwartość na ok. 3,4 zagraniczne wyjazdy służbowe w roku

Z naszej strony otrzymasz:

  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku opartym na partnerstwie, lojalności oraz wiarygodności
  • Pracę w zespole osób wykonujących swoją pracę z pasją i zaangażowaniem
  • Pracę hybrydową: 2-3 dni pracy zdalnej w tygodniu (biuro w Warszawie przy stacji metra Młociny lub Zakroczymiu w nowoczesnym centrum logistycznym )
  • Liczne benefity pozapłacowe m.in. system kafeterii, na preferencyjnych warunkach prywatna opieka medyczna, karta multisport
  • Pakiet szkoleń doskonalących umiejętności
Aplikując wyrażasz zgodę na przekazanie danych osobowych firmie Inter Cars S.A. oraz wszystkim spółkom grupy kapitałowej Więcej...

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (podstawa prawna: przetwarzanie niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy). Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

Dominika Zawadzka
Tym stanowiskiem opiekuje się Dominika Zawadzka
W razie pytań napisz na: dzawadz6@intercars.eu
Lokalizacja