Kariera
Kariera
Wysokie standardyWysokie obroty
Specjalista systemów ITSM
Lokalizacja: Warszawa

Inter Cars S.A.to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Oferuje najszerszy asortyment części samochodowych w Europie Wschodniej.

W dziale IT cenimy sobie kreatywność, dlatego szukamy ludzi zaangażowanych, dla których praca, to przede wszystkim przyjemność i czerpanie satysfakcji z każdego dnia. Cenimy sobie rozwój i ich możliwości, dlatego każdy z pracowników ma szerokie możliwości rozwoju przy różnych projektach.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa bieżących zgłoszeń od użytkowników (wsparcie II linia),
  • Dodawania, konfiguracja oraz modyfikowanie projektów, workflow,
  • Tworzenie nowych projektów w JIRA,
  • Administracja, zarządzanie uprawnieniami, dostępami, licencjami w JIRA oraz Confluence,
  • Udział w dodatkowych projektach.

    Oczekujemy:

    • Znajomość produktów Atlassian takich jak Jira Data Center, Confluence, JSD/JSM,
    • Praktyczna znajomość takich wtyczek jak Script Runner oraz korzystania z Jira REST API,
    • Znajomość konfiguracji Jira Data Center w stopniu podstawowym. Doświadczenie w administracji mile widziane,
    • Elementarna wiedza na temat projektów, worfklow oraz zarządzania dostępami w JIRA,
    • Raportowanie JIRA i filtry do raportów, znajomość JQL,
    • Znajomość dodatku EazyBI będzie dodatkowym atutem,
    • Umiejętności opracowywania rozwiązań do integracji z innymi narzędziami, automatyzacji procesów ręcznych (dodatek Automation for JIRA),
    • Znajomość SQL w stopniu średnim.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o preferowaną formę współpracy,
    • Możliwość realizacji projektów z obszaru rozwoju systemów,
    • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktur wewnętrznych (ścieżka eksperta / architekta / lidera zespołu),
    • Elastyczne godziny pracy,
    • Możliwość pracy zdalnej,
    • Realny wpływ na sposób realizacji projektu,
    • Możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych na preferencyjnych warunkach,
    • Zniżka pracownicza na części samochodowe grupy Inter Cars,
    • Darmowe miejsce parkingowe,
    • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne rozwijające kompetencje miękki i techniczne.
    // @ts-ignoreAplikuj
    Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (podstawa prawna: przetwarzanie niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy). Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego. Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu. Pełne informacje - dotyczące dbania o ochronę danych osobowych znajdują się w kwestionariuszu.
    Firma zatrudniająca: Inter Cars S.A.
    Nazwa stanowiska:
    Data ogłoszenia: 5/5/2022
    Wymiar pracy: pełny etat

    Sprawdź co mówią pracownicy

    Podoba mi się przyjazna atmosfera oraz możliwość ciągłego rozwoju. Generalnie, jeśli pracownik wywiązuje się z powierzonych mu obowiązków, z pewnością zostanie po jakimś czasie za to doceniony i wynagrodzony.</p>

    Robert, Młodszy Analityk, Dział IT
    Robert Kmita.jpg
    1 / 6

    Jak wygląda u nas rekrutacja?

    45041.png

    Zwróć uwagę na lokalizację
    i wymagane kompetencje

    ic_rekrutacja_ico2_kontakt.png

    Poczekaj
    na kontakt

    Sprawdzamy zgłoszenia
    i kontaktujemy się z osobami najbardziej zbliżonymi do poszukiwanego profilu

    ic_rekrutacja_ico3_spotkanie.png

    Spotkaj się
    z nami

    Przedstaw swoje atuty.
    W zależności od stanowiska sprawdzamy wiedzę w formie testów lub zadań

    ic_rekrutacja_ico4_warunki.png

    Ustalamy warunki
    współpracy

    Wybranym kandydatom przedstawiamy ofertę

    ic_rekrutacja_ico5_podpis.png

    Podpisz
    dokumenty

    Ustalamy termin rozpoczęcia