Kariera
Kariera
Wysokie standardyWysokie obroty
Kontroler finansowy
Lokalizacja: Cząstków Mazowiecki
Do działu Kontrolingu poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko: Kontrolera finansowego

OBOWIĄZKI

  • Wspieranie procesów raportowania oraz budżetowania Grupy
  • Współpraca z działami oraz koordynacja zadań w trakcie audytu
  • Wspieranie procesu przygotowania rezerw
  • Pomoc w przygotowywaniu raportów i analiz na potrzeby Zarządu oraz dyrektorów poszczególnych departamentów
  • Wsparcie managerów w pracach analitycznych
  • Akceptacja faktur w systemie Case Manager

OFERUJEMY

  • Umowę o pracę na czas określony
  • Pracę w zespole doświadczonych i zmotywowanych ludzi
  • Dostęp do szkoleń i możliwości rozwoju
  • Pracę w przyjaznej kulturze organizacyjnej
  • Wyzwania, umożliwiające rozwój własnych kompetencji

WYMAGANIA

  • Doświadczenie w zakresie księgowości/kontrolingu/ audytu finansowego
  • Znajomość zagadnień rachunkowości zarządczej
  • Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie (komunikacja w j. angielskim
    w grupie kapitałowej)
  • Wysokie umiejętności analityczne i interpersonalne
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zaawansowana znajomość MS Excel

MILE WIDZIANE

  • Znajomość VBA
  • Znajomość Power Query
  • Znajomość BI i OEBS Oracle
// @ts-ignoreAplikuj

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału.

Firma zatrudniająca: Inter Cars S.A.
Nazwa stanowiska:
Data ogłoszenia: 11/6/2020
Wymiar pracy: pełny etat

Sprawdź co mówią pracownicy

Podoba mi się przyjazna atmosfera oraz możliwość ciągłego rozwoju. Generalnie, jeśli pracownik wywiązuje się z powierzonych mu obowiązków, z pewnością zostanie po jakimś czasie za to doceniony i wynagrodzony.</p>

Robert, Młodszy Analityk, Dział IT
Robert Kmita.jpg
1 / 6

Jak wygląda u nas rekrutacja?

45041.png

Zwróć uwagę na lokalizację
i wymagane kompetencje

ic_rekrutacja_ico2_kontakt.png

Poczekaj
na kontakt

Sprawdzamy zgłoszenia
i kontaktujemy się z osobami najbardziej zbliżonymi do poszukiwanego profilu

ic_rekrutacja_ico3_spotkanie.png

Spotkaj się
z nami

Przedstaw swoje atuty.
W zależności od stanowiska sprawdzamy wiedzę w formie testów lub zadań

ic_rekrutacja_ico4_warunki.png

Ustalamy warunki
współpracy

Wybranym kandydatom przedstawiamy ofertę

ic_rekrutacja_ico5_podpis.png

Podpisz
dokumenty

Ustalamy termin rozpoczęcia