Koordynator Przyjęcia Towaru
Lokalizacja: Swobodnia gm. Zakroczym
Operator logistyczny ILS sp. z o.o. z Grupy Kapitałowej Inter Cars S.A poszukuje kandydatów na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Kontrola i nadzór nad ilościową i jakościową poprawnością realizacji zadań przyjęcia towaru na stan magazynowy, realizacji zamówień (kompletacja)
  • Umiejętne zarządzanie czasem pracy swoim jak i swoich podwładnych
  • Wsparcie podległych pracowników w rozwiązywaniu bieżących problemów oraz realizacji zadań
  • Planowanie obsady do obsługi podległych procesów
  • Optymalizacja obsługiwanych procesów logistycznych pod kątem efektywności oraz kosztów z tym związanych

Czego oczekujemy od kandydatów:

  • Wykształcenie średnie
  • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu zespołem
  • Masz wiedzę na temat funkcjonowania naszego magazynu, wiesz jakie procesy są wykonywane i wiesz za co odpowiadają konkretne zespoły
  • Znasz język angielski na poziomie podstawowym
  • Znajomość Pakietu MS Office w stopniu zaawansowanym

A dodatkowo:

  • Jesteś osobą skrupulatną i masz analityczne podejście do problemów
  • Potrafisz pracować pod presją czasu

Co możemy Ci zaoferować:

  • Możliwość rozwoju zawodowego, realizacji ciekawych projektów
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bogatą ofertę szkoleń
  • Dofinansowanie do nauki języka
  • Możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych na preferencyjnych warunkach
  • Dużą samodzielność w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów
// @ts-ignoreAplikuj
Administratorem danych osobowych jest ILS sp. z o.o., Swobodnia 35,05-180 Zakroczym, 22 713 93 00, info@ilslogistics.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się pod adresem: iod@intercars.eu.
Firma zatrudniająca: ILS Sp. Z o.o.
Nazwa stanowiska:
Data ogłoszenia: 5/25/2022
Wymiar pracy: pełny etat

Sprawdź co mówią pracownicy

Podoba mi się przyjazna atmosfera oraz możliwość ciągłego rozwoju. Generalnie, jeśli pracownik wywiązuje się z powierzonych mu obowiązków, z pewnością zostanie po jakimś czasie za to doceniony i wynagrodzony.

Robert, Młodszy Analityk, Dział IT
Robert Kmita.jpg
1 / 6

Jak wygląda rekrutacja w Inter Cars?

45041.png

Wybierz interesującą Cię ofertę w dogodnej lokalizacji i wyślij do nas swoje CV!

ic_rekrutacja_ico2_kontakt.png

Poczekaj
na kontakt

Zapoznamy się z Twoim zgłoszeniem i skontaktujemy się z Tobą.

ic_rekrutacja_ico3_spotkanie.png

Spotkajmy się!

Poznajmy się na spotkaniu - w biurze lub online. Ty przedstawisz nam swoje atuty, a my opowiemy Ci więcej o stanowisku, na które aplikujesz.

ic_rekrutacja_ico4_warunki.png

Ustalamy warunki

Przedstawimy Ci naszą ofertę. Jeśli ją zaakceptujesz - możemy zaczynać!

ic_rekrutacja_ico5_podpis.png

Zaczynamy

Umawiamy się na podpisanie dokumentów i ustalamy szczegóły współpracy.