Kariera
Kariera
Wysokie standardyWysokie obroty
Kasjer/Kasjerka
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Do Fili w Pruszczu Gdańskim poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • praca z dokumentacją
  • obsługa klienta w kontakcie bezpośrednim oraz telefonicznym
  • obsługa kasy fiskalnej
  • praca na cały etat, od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15 (zmiany 8-16/10-18) oraz co drugą sobotę 8-14

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia
  • wynagrodzenie składające się z podstawy i premii uzależnionej od wyników
  • ciekawą pracę w dynamicznym zespole specjalistów
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • zniżkę na asortyment dostępny w ofercie firmy

Wymagania:

  • wymagane doświadczenie w pracy kasjera lub innej księgowej
  • doświadczenie w pracy biurowej
  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność obsługi komputera (Pakiet MS OFFICE)
  • dobra organizacja własnej pracy, staranność
// @ts-ignoreAplikuj

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału.

Pełne informacje - dotyczące dbania o ochronę danych osobowych znajdują się w kwestionariuszu.

Firma zatrudniająca: Filia Inter Cars
Nazwa stanowiska:
Data ogłoszenia: 3/10/2021
Wymiar pracy: pełny etat

Sprawdź co mówią pracownicy

Podoba mi się przyjazna atmosfera oraz możliwość ciągłego rozwoju. Generalnie, jeśli pracownik wywiązuje się z powierzonych mu obowiązków, z pewnością zostanie po jakimś czasie za to doceniony i wynagrodzony.</p>

Robert, Młodszy Analityk, Dział IT
Robert Kmita.jpg
1 / 6

Jak wygląda u nas rekrutacja?

45041.png

Zwróć uwagę na lokalizację
i wymagane kompetencje

ic_rekrutacja_ico2_kontakt.png

Poczekaj
na kontakt

Sprawdzamy zgłoszenia
i kontaktujemy się z osobami najbardziej zbliżonymi do poszukiwanego profilu

ic_rekrutacja_ico3_spotkanie.png

Spotkaj się
z nami

Przedstaw swoje atuty.
W zależności od stanowiska sprawdzamy wiedzę w formie testów lub zadań

ic_rekrutacja_ico4_warunki.png

Ustalamy warunki
współpracy

Wybranym kandydatom przedstawiamy ofertę

ic_rekrutacja_ico5_podpis.png

Podpisz
dokumenty

Ustalamy termin rozpoczęcia