Kariera
Kariera
Wysokie standardyWysokie obroty
Młodszy Specjalista ds. Produktu
Lokalizacja: Cząstków Mazowiecki

Poszukujemy kandydatów do pracy w dziale Zamówień DSO.

Zadania pracownika:

  • Analizy rynkowe cen i analizy oferty konkurencji
  • Współpraca z siecią dystrybucji IC
  • Rozwój oferty towarowej w podległym asortymencie
  • Usprawnianie procesów zakupowych
  • Realizacja celów zakupowych, kontakt z dostawcami
  • Optymalizacja zapasu magazynowego w podległym asortymencie

Kandydatom oferujemy:

  • Motywujące wynagrodzenie oraz stabilną formę zatrudnienia
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe oraz dostęp do platformy e-learningowej
  • Pełne wsparcie we wdrożeniu na stanowisko pracy oraz zapoznanie z asortymentem

Wymagania w stosunku do kandydatów:

  • Znajomość budowy pojazdów mechanicznych i rynku motoryzacyjnego
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność i kreatywność
  • Zdolności negocjacyjne i analityczne
  • Wykształcenie min. średnie techniczne
// @ts-ignoreAplikuj

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału. Pełne informacje - dotyczące dbania o ochronę danych osobowych znajdują się w kwestionariuszu.

Firma zatrudniająca: Inter Cars S.A.
Nazwa stanowiska:
Data ogłoszenia: 11/17/2020
Wymiar pracy: pełny etat

Sprawdź co mówią pracownicy

Podoba mi się przyjazna atmosfera oraz możliwość ciągłego rozwoju. Generalnie, jeśli pracownik wywiązuje się z powierzonych mu obowiązków, z pewnością zostanie po jakimś czasie za to doceniony i wynagrodzony.</p>

Robert, Młodszy Analityk, Dział IT
Robert Kmita.jpg
1 / 6

Jak wygląda u nas rekrutacja?

45041.png

Zwróć uwagę na lokalizację
i wymagane kompetencje

ic_rekrutacja_ico2_kontakt.png

Poczekaj
na kontakt

Sprawdzamy zgłoszenia
i kontaktujemy się z osobami najbardziej zbliżonymi do poszukiwanego profilu

ic_rekrutacja_ico3_spotkanie.png

Spotkaj się
z nami

Przedstaw swoje atuty.
W zależności od stanowiska sprawdzamy wiedzę w formie testów lub zadań

ic_rekrutacja_ico4_warunki.png

Ustalamy warunki
współpracy

Wybranym kandydatom przedstawiamy ofertę

ic_rekrutacja_ico5_podpis.png

Podpisz
dokumenty

Ustalamy termin rozpoczęcia