Kariera
Kariera
Wysokie standardyWysokie obroty
Specjalista ds. rekrutacji IT
Lokalizacja: Warszawa

Nasz zespół HR nieustannie rośnie w siłę! :-) Aktualnie poszukujemy osoby w obszarze rekrutacji IT.

Jeśli cenisz HRowe wyzwania, a świat rekrutacji IT to obszar, w którym chcesz się rozwijać - aplikuj i dołącz do nas!

Główne zadania:

  • Realizujesz projekty rekrutacyjne na stanowiska głównie z obszaru IT (m.in. developerzy, architekci, analitycy) ale także do obszarów takich jak np.marketing, administracja czy sprzedaż;
  • Poszukiwanie kandydatów z wykorzystaniem mediów społecznościowych, portali o pracę, sourcingu, networkingu itp.  Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły :-);
  • Przygotowanie Managerów do procesów rekrutacji;
  • Wsparcie w realizacji różnorodnych projektów HR-owych;
  • Wdrażanie ciągle nowych rozwiązań w obszarze rekrutacji i rozwijanie obecnych narzędzi - w praktyce wszystkiego, co pomoże nam jeszcze bardziej polepszyć jakość naszych procesów rekrutacyjnych

    • Cenisz samodzielność i chcesz mieć realny wpływ na wygląd Twojej pracy;
    • Posiadasz łatwość w nawiązywaniu kontaktów i pozytywne nastawienie do ludzi :-);
    • Masz minimum 1 rok doświadczenia w pracy jako rekruter;
    • Znasz angielski na poziomie komunikatywnym;
    • Lubisz odnajdywać nowe sposoby dotarcia do potencjalnych Kanydatów;
    • Masz doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji w obszarze IT;
    • Ważny jest dla Ciebie pozytywny Candidate Experience.

    Oferujemy:

    • Pracę w zgranym, doświadczonym i zmotywowanym do działania zespole z pasją i dużą dawką pozytywnej energii;
    • Rozwój w obszarze rekrutacji IT oraz HR;
    • Samodzielność w działaniu oraz możliwość realizacji własnych pomysłów;
    • Pracę w dogodnej lokalizacji - okolice Metra Młociny lub jeśli wolisz Cząstków Mazowiecki;
    • Zniżkę na części w filiach należących do grupy Inter Cars S.A.;
    • Możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych (np. Karta Multisport, Ubezpieczenie, itp);
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • Możliwość udziału w szkoleniach rozwojowych.
    // @ts-ignoreAplikuj
    Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (podstawa prawna: przetwarzanie niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy). Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego.
    Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat.
    Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.
    Firma zatrudniająca: Inter Cars S.A.
    Nazwa stanowiska:
    Data ogłoszenia: 4/22/2022
    Wymiar pracy: pełny etat

    Sprawdź co mówią pracownicy

    Podoba mi się przyjazna atmosfera oraz możliwość ciągłego rozwoju. Generalnie, jeśli pracownik wywiązuje się z powierzonych mu obowiązków, z pewnością zostanie po jakimś czasie za to doceniony i wynagrodzony.</p>

    Robert, Młodszy Analityk, Dział IT
    Robert Kmita.jpg
    1 / 6

    Jak wygląda u nas rekrutacja?

    45041.png

    Zwróć uwagę na lokalizację
    i wymagane kompetencje

    ic_rekrutacja_ico2_kontakt.png

    Poczekaj
    na kontakt

    Sprawdzamy zgłoszenia
    i kontaktujemy się z osobami najbardziej zbliżonymi do poszukiwanego profilu

    ic_rekrutacja_ico3_spotkanie.png

    Spotkaj się
    z nami

    Przedstaw swoje atuty.
    W zależności od stanowiska sprawdzamy wiedzę w formie testów lub zadań

    ic_rekrutacja_ico4_warunki.png

    Ustalamy warunki
    współpracy

    Wybranym kandydatom przedstawiamy ofertę

    ic_rekrutacja_ico5_podpis.png

    Podpisz
    dokumenty

    Ustalamy termin rozpoczęcia