Kariera
Kariera
Wysokie standardyWysokie obroty
Manager ds. social media
Lokalizacja: Warszawa

Inter Cars Marketing Services Sp. z o.o. jest częścią grupy kapitałowej Inter Cars SA - lidera w dystrybucji części zamiennych do pojazdów osobowych i ciężarowych. Zespół Marketingu i Komunikacji zajmuje się opracowaniem i realizacją strategii komunikacji dla spółki uwzględniając różnorodność grup odbiorców zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz organizacji.

W związku z rozwojem w obszarze mediów społecznościowych poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Zakres obowiązków :

  • Realizacja strategii komunikacji w mediach społecznościowych i realny wpływ na jej kształtowanie,
  • Realizacje kampanii w mediach społecznościowych oraz zarządzanie komunikacją w tym zakresie.
  • Generowanie nowych pomysłów, aktywne poszukiwanie nowych rozwiązań i ich praktyczne wdrażanie.
  • Zarządzanie fanpage’ami Grupy Kapitałowej Inter Cars, forum branżowym, oraz innymi obszarami komunikacji w social media,
  • Skuteczna realizacja celów biznesowych w bliskiej relacji z biznesem, poprzez synergię działań w kanałach social media w odniesieniu do potrzeb biznesowych.
  • Opracowanie budżetów projektowych tj. kampanii w social media, media planów.
  • Opracowywanie raportów, analiz optymalizacji prowadzonych działań
  • Reprezentowanie firmy na spotkaniach z partnerami biznesowymi
  • Koordynacja prac specjalisty ds. social media

Oferujemy:

  • Udział i realny wpływ na rozwój obszaru social media w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej liderem w swojej branży,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego, w tym udział w szkoleniach i realizowania ciekawych projektów
  • Dostęp do wewnętrznych zasobów szkoleniowych i know-how
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę, w dynamicznym zespole i środowisku biznesowym
  • Inne benefity: zniżka pracownicza na części samochodowe

Oczekujemy:

  • Kilkuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale Marketingu/Komunikacji/PR, preferowane w firmie posiadającej klientów zarówno B2B jak i B2C,
  • Bardzo dobrej znajomości prowadzenia kampanii w serwisach społecznościowych
  • Doskonałej znajomości kanałów, formatów i narzędzi w mediach społecznościowych (Facebook, Youtube, Instagram, Stories, Facebook Ads Manager, LinkedIn i inne),
  • Doświadczenia w prowadzeniu wielu kanałów mediów społecznościowych równocześnie oraz wielu kampanii komunikacyjnych równocześnie,
  • Świetnej znajomości analityki w mediach społecznościowych - narzędzi, metod analizy i interpretacji wyników,
  • Znajomości trendów w social media
  • Doświadczenia w budowaniu contentu (copy + grafika)
  • Dobrej, w pełni komunikatywnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenia w zakresie planowania i zakupu mediów digitalowych
  • Biegłe posługiwanie się poprawną polszczyzną, umiejętność pisania i redagowania krótkich tekstów
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Doskonałe umiejętności organizacji pracy własnej
  • Terminowość i sumienność w realizacji powierzonych zadań
// @ts-ignoreAplikuj
Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału.
Firma zatrudniająca: Inter Cars S.A.
Nazwa stanowiska:
Data ogłoszenia: 11/12/2020
Wymiar pracy: pełny etat

Sprawdź co mówią pracownicy

Podoba mi się przyjazna atmosfera oraz możliwość ciągłego rozwoju. Generalnie, jeśli pracownik wywiązuje się z powierzonych mu obowiązków, z pewnością zostanie po jakimś czasie za to doceniony i wynagrodzony.</p>

Robert, Młodszy Analityk, Dział IT
Robert Kmita.jpg
1 / 6

Jak wygląda u nas rekrutacja?

45041.png

Zwróć uwagę na lokalizację
i wymagane kompetencje

ic_rekrutacja_ico2_kontakt.png

Poczekaj
na kontakt

Sprawdzamy zgłoszenia
i kontaktujemy się z osobami najbardziej zbliżonymi do poszukiwanego profilu

ic_rekrutacja_ico3_spotkanie.png

Spotkaj się
z nami

Przedstaw swoje atuty.
W zależności od stanowiska sprawdzamy wiedzę w formie testów lub zadań

ic_rekrutacja_ico4_warunki.png

Ustalamy warunki
współpracy

Wybranym kandydatom przedstawiamy ofertę

ic_rekrutacja_ico5_podpis.png

Podpisz
dokumenty

Ustalamy termin rozpoczęcia