Junior Business Analyst
Lokalizacja: Warszawa

Inter Cars S.A.to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Od maja 2004 r. spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Celem strategicznym Inter Cars SA jest utrzymanie pozycji lidera w Europie Środkowo-Wschodniej.

Obecnie w związku z rozwojem zespołu zajmującego się systemami finansowymi poszukujemy Kandydatów, którzy chcieliby rozwijać się w obszarze analityki biznesowej.

Zakres obowiązków:

  • Analiza potrzeb biznesowych
  • Przygotowanie materiałów wsadowych do dostosowań biznesowych dla wdrożeń informatycznych
  • Rozwój  systemów automatycznych płatności i elektronicznego archiwum dokumentów sprzedaży
  • Przygotowywanie danych do testów, ich przeprowadzanie oraz analiza wyników
  • Codzienna współpraca z pracownikami IT oraz końcowymi użytkownikami
  • Utrzymanie istniejących rozwiązań (analiza danych, analiza błędów)

Oczekujemy:

  • Minimum rocznego doświadczania na podobnym stanowisku
  • Doświadczenia w zarządzaniu projektami (obszar finansowy i/lub IT)
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min B1 / B2
  • Skrupulatności i dokładności w potwierdzaniu i dokumentowaniu uzgodnień
  • Umiejętności pozyskiwania wiedzy w krótkim czasie
  • Umiejętności analitycznego myślenia, otwartości na kontakt z biznesem
  • Zdolności rozwiązywania problemów pod presja czasu
  • Umiejętności współpracy z deweloperami

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomości podstawowych zasad rachunkowości i księgowości
  • Znajomość systemów SAFO, OEBS
  • Znajomość JIRA, Sharepoint
  • Doświadczenie we współpracy z użytkownikami końcowymi (II linia wsparcia)

Oferujemy:

  • Pracę hybrydową po okresie wdrożenia
  • Dużą samodzielność w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Zatrudnienie w oparciu o elastyczną formę współprac
  • Praca z dogodnej lokalizacji (Galeria Młociny/Stacja Metra Młociny) z darmowym parkingiem
  • Możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych na preferencyjnych warunkach
  • Zniżka pracownicza na części samochodowe grupy Inter Cars
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Możliwość rozwoju poziomego jak i pionowego wewnątrz struktury Inter Cars
  • Udział w rozwijających projektach
    // @ts-ignoreAplikuj
    Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariatintercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iodintercars.eu Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (podstawa prawna: przetwarzanie niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy). Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego. Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu. Pełne informacje - dotyczące dbania o ochronę danych osobowych znajdują się w kwestionariuszu.
    Firma zatrudniająca: Inter Cars S.A.
    Nazwa stanowiska:
    Data ogłoszenia: 5/16/2022
    Wymiar pracy: pełny etat

    Sprawdź co mówią pracownicy

    Podoba mi się przyjazna atmosfera oraz możliwość ciągłego rozwoju. Generalnie, jeśli pracownik wywiązuje się z powierzonych mu obowiązków, z pewnością zostanie po jakimś czasie za to doceniony i wynagrodzony.

    Robert, Młodszy Analityk, Dział IT
    Robert Kmita.jpg
    1 / 6

    Jak wygląda rekrutacja w Inter Cars?

    45041.png

    Wybierz interesującą Cię ofertę w dogodnej lokalizacji i wyślij do nas swoje CV!

    ic_rekrutacja_ico2_kontakt.png

    Poczekaj
    na kontakt

    Zapoznamy się z Twoim zgłoszeniem i skontaktujemy się z Tobą.

    ic_rekrutacja_ico3_spotkanie.png

    Spotkajmy się!

    Poznajmy się na spotkaniu - w biurze lub online. Ty przedstawisz nam swoje atuty, a my opowiemy Ci więcej o stanowisku, na które aplikujesz.

    ic_rekrutacja_ico4_warunki.png

    Ustalamy warunki

    Przedstawimy Ci naszą ofertę. Jeśli ją zaakceptujesz - możemy zaczynać!

    ic_rekrutacja_ico5_podpis.png

    Zaczynamy

    Umawiamy się na podpisanie dokumentów i ustalamy szczegóły współpracy.