Kariera
Kariera
Wysokie standardyWysokie obroty
Specjalista ds. Zakupów
Lokalizacja: Cząstków Mazowiecki

Inter Cars S.A. jestnajwiększym dystrybutorem części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Firma istnieje od 1990 roku, a od maja 2004 r. spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Aktualnie ma swoje oddziały w 17 europejskich krajach i nadal dynamicznie się rozwija.

Jesteśmy firmą stabilną, ambitną a zarazem innowacyjną. Ważne jest dla nas budowanie lojalności klientów, długoterminowych relacji oraz optymalizacja istniejących procesów. Inwestujemy w rozwój tak, aby dostarczać innowacyjne i kompleksowe rozwiązania ​dla warsztatów oraz kierowców. Oferujemy bezpieczną i przewidywalną współpracę, ​wspólny rozwój.

Budujemy środowisko ludzi zmotywowanych, firmy przyjaznej pracownikom, partnerom biznesowym, gdzie ludzie są zaangażowani i dbają o firmę jak o swoją. Chcemy być w top firm, w których ludzie chcą pracować.​

Celem strategicznym Inter Cars SA jest pozycja w top 3 firm niezależnego rynku części w Europie

Nasz zespół:
Jesteśmy zgranym zespołem, odpowiedzialnym za wsparcie procesów zakupowych części zamiennych w Polsce i kilkunastu rynkach zagranicznych. Pracujemy nad optymalizacją procesów zakupowych, sprawną komunikacją pomiędzy kilkunastoma krajami oraz poprawą rentowności zakupów. Nasza praca ma duży wpływ na core business firmy.

Dołącz do naszego Zespołu !
Poszukujemy zmotywowanej osoby. Będziesz pracować w przyjaznej atmosferze, sprzyjającej wymianie doświadczeń.

Główne zadania za które będziesz odpowiadać to:

  • Obsługa i nadzór nad pełnym procesem zakupowym produktów, od analizy ofert, przez proces zamówienia, po dostawę i wprowadzenie towaru na stan
  • Tworzenie zapytań do dostawców i pozyskiwanie ofert na towary
  • Analiza ofert dostawców, formułowanie wniosków i rekomendacji, importowanie aktualnych danych do systemu
  • Współpraca z wewnętrznymi Klientami (dział Product Managementu) w celu konsultacji procesu zamówień.
  • Tworzenie prognoz zamówień, przygotowanie i składanie zamówień na towar u dostawców
  • Kontrola wykonania planu zakupów, poziomu realizacji zamówień oraz backorderów
  • Współpraca z działem transportu oraz działem dostaw
  • Wyjaśnianie niezgodności pomiędzy zamówieniami, a dostawą, kontrola terminowości dostaw
  • Przygotowywanie raportów i analiz w zakresie: poziomu zakupów, rentowności, poziomu realizacji zamówień
  • Optymalizowanie źródeł zakupowych
  • Realizacja i monitorowanie zleconych zadań

Co oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia
  • Dogodną lokalizację - Metro Młociny lub/i Czosnów
  • Ciekawą pracę w dużej, międzynarodowej firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej i profesjonalnym środowisku.
  • Pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole, wspierającym i dzielącym się wiedzą
  • Możliwość rozwoju poprzez pakiet szkoleń
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy
  • Możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych na preferencyjnych warunkach (np. karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia)
  • Zniżki pracownicze na części i akcesoria samochodowe
  • Umowę o pracę na zastępstwo
  • Pracę w zgranym i zmotywowanym do działania zespole z pasją i dużą dawką pozytywnej energii

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (lub w trakcie), preferowany kierunek związany z ekonomią i/lub analizą danych (ekonomia, statystyka, finanse, matematyka, itp.),
  • 2 lata doświadczeń w obszarze Supply Chain/Customer Service/Procurement/Purchase z obsługą zamówień międzynarodowych.
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B1+/B2)
  • Znajomości programu Excel na poziomie średniozaawansowanym
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych
  • Szybkiego przyswajania nowej wiedzy
  • Skrupulatności, dokładności i dbałości o szczegóły
  • Umiejętności komunikacji i współpracy z zespołem
  • Dobrej organizacji pracy
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programu SAFO
// @ts-ignoreAplikuj
Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału.
Firma zatrudniająca: Inter Cars S.A.
Nazwa stanowiska:
Data ogłoszenia: 6/9/2021
Wymiar pracy: pełny etat

Sprawdź co mówią pracownicy

Podoba mi się przyjazna atmosfera oraz możliwość ciągłego rozwoju. Generalnie, jeśli pracownik wywiązuje się z powierzonych mu obowiązków, z pewnością zostanie po jakimś czasie za to doceniony i wynagrodzony.</p>

Robert, Młodszy Analityk, Dział IT
Robert Kmita.jpg
1 / 6

Jak wygląda u nas rekrutacja?

45041.png

Zwróć uwagę na lokalizację
i wymagane kompetencje

ic_rekrutacja_ico2_kontakt.png

Poczekaj
na kontakt

Sprawdzamy zgłoszenia
i kontaktujemy się z osobami najbardziej zbliżonymi do poszukiwanego profilu

ic_rekrutacja_ico3_spotkanie.png

Spotkaj się
z nami

Przedstaw swoje atuty.
W zależności od stanowiska sprawdzamy wiedzę w formie testów lub zadań

ic_rekrutacja_ico4_warunki.png

Ustalamy warunki
współpracy

Wybranym kandydatom przedstawiamy ofertę

ic_rekrutacja_ico5_podpis.png

Podpisz
dokumenty

Ustalamy termin rozpoczęcia