Kariera
Kariera
Wysokie standardyWysokie obroty
Specjalista ds. zwrotów i reklamacji e-commerce z j.niemieckim
Lokalizacja: Warszawa

Poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalisty ds. zwrotów i reklamacji e-commerce

Głównymi zadaniami będą:

  • Obsluga zwrotów ze sklepów internetowych z rynku zachodniego (zwroty zapłat, wystawianie dokumentów korygujących sprzedaż)
  • Rejestrowanie i obsługa zgłoszonych reklamacji (w tym koordynowanie i nadzór procesu reklamacji przekazanych do Centrali)
  • Procesowanie dokumentów zakupu
  • Tłumaczenie decyzji reklamacyjnych na język niemiecki
  • Korespondencja z klientami niemieckojęzycznymi
  • Ścisła współpraca z Działem Reklamacji Centrali Firmy
  • Obsługa wewnętrznych systemów sprzedażowo-magazynowych
  • Wsparcie obszaru backoffice/order management (rozwiązywanie niestandardowych problemów z zamówieniami na etapie ich przyjęcia do systemu zarządzania zamówieniami lub w procesie realizacji zamówień)

Oferujemy:

  • Współtworzenie innowacyjnego na polskim rynku projektu e-commerce
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • Samodzielne stanowisko pracy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Umowa o pracę (lub inna) z atrakcyjnym wynagrodzeniem adekwatnym do umiejętności
  • Jasno określone ścieżki rozwoju zawodowego
  • Wygodną lokalizację w Warszawie, przy stacji metra Młociny
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka niemieckiego w piśmie (warunek konieczny)
  • Podstawowa wiedza z zakresu budowy i funkcjonowania pojazdów mechanicznych
  • Samodzielność, dokładność,
  • Zaangażowanie i samodyscyplina
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność obsługi komputera

Mile widziane:

  • Wykształcenie techniczne
  • Znajomość specyfiki części motoryzacyjnych
  • Doświadczenie warsztatowe z zakresu naprawy i obsługi pojazdów samochodowych
  • Znajomość problematyki gwarancji i rękojmi
  • Znajomość dodatkowo innych języków (francuski, angielski)
// @ts-ignoreAplikuj

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału. Pełne informacje - dotyczące dbania o ochronę danych osobowych znajdują się w kwestionariuszu.

Firma zatrudniająca: Inter Cars S.A.
Nazwa stanowiska:
Data ogłoszenia: 11/17/2020
Wymiar pracy: pełny etat

Sprawdź co mówią pracownicy

Podoba mi się przyjazna atmosfera oraz możliwość ciągłego rozwoju. Generalnie, jeśli pracownik wywiązuje się z powierzonych mu obowiązków, z pewnością zostanie po jakimś czasie za to doceniony i wynagrodzony.</p>

Robert, Młodszy Analityk, Dział IT
Robert Kmita.jpg
1 / 6

Jak wygląda u nas rekrutacja?

45041.png

Zwróć uwagę na lokalizację
i wymagane kompetencje

ic_rekrutacja_ico2_kontakt.png

Poczekaj
na kontakt

Sprawdzamy zgłoszenia
i kontaktujemy się z osobami najbardziej zbliżonymi do poszukiwanego profilu

ic_rekrutacja_ico3_spotkanie.png

Spotkaj się
z nami

Przedstaw swoje atuty.
W zależności od stanowiska sprawdzamy wiedzę w formie testów lub zadań

ic_rekrutacja_ico4_warunki.png

Ustalamy warunki
współpracy

Wybranym kandydatom przedstawiamy ofertę

ic_rekrutacja_ico5_podpis.png

Podpisz
dokumenty

Ustalamy termin rozpoczęcia