Kariera
Kariera
Wysokie standardyWysokie obroty
DevOps Engineer
Lokalizacja: Warszawa

Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Od maja 2004 r. spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Celem strategicznym Inter Cars SA jest utrzymanie pozycji lidera w Europie Środkowo-Wschodniej.

Nasz zespół:

Jesteśmy zgranym zespołem, odpowiedzialnym za aplikację wspierającą sprzedaż części i usług w Polsce i na kilku rynkach zagranicznych. Pracujemy nad zwiększeniem i utrzymaniem stabilności jej działania, przy dużych obciążeniach generowanych przez serwisy zewnętrzne (feedy, raporty itp.) Jest to bardzo rozbudowane narzędzie eCommercowe zintegrowane z wieloma systemami zewnętrznymi.

Zakres obowiązków:

  • Rozwój i utrzymywanie platformy eCommerce opartej na kontenerach i webservice
  • Tworzenie ekosystemu monitorowania usług, alarmowania i rejestrowania w oparciu o oprzyrządowanie i automatyzację
  • Wspieranie zespołu produktu w projektowaniu i codziennym działaniu środowiska wdrażania
  • Zapewnienie zespołom najlepszych narzędzi i infrastruktury, w tym repozytoria kodów i artefaktów, CI/ CD
  • Monitorowanie usługi oraz reagowanie na incydenty
  • Współpraca z zespołem administratorów infrastruktury

Oferujemy:

  • Biuro w dogodnej lokalizacji Metro Młociny
  • Możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych
  • Zatrudnienie w oparciu o preferowaną formę współpracy
  • Liczne zniżki na części i akcesoria samochodowe
  • Elastyczna forma zatrudnienia oraz godziny pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy
  • Dużą samodzielność w działaniu oraz możliwość realizacji własnych pomysłów

Oczekujemy:

  • Minimum 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobrej znajomości systemu Linux oraz narzędzia do monitorowania systemu i sieci
  • Dobrej znajomości oprogramowania Kubernetes, Docker, Helm, GIT, Terraform i Ansible
  • Doświadczenia z servicemesh: consul lub istio
  • Doświadczenie z chmurami publicznymi: na przykład Azure, AWS, Google Cloud
  • Podstawowej znajomości budowy stron internetowych oraz interfejsu API REST
  • Podstawowej znajomości protokołów http, https, dns
  • Podstawowej znajomości stosu TCP/IP, zwłaszcza routingu ip
  • Umiejętności pozyskiwania wiedzy w krótkim czasie
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Zdolności rozwiązywania problemów pod presja czasu
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie ze środowiskiem GitLab
  • Znajomość MS Active Directory
  • Dobrej znajomości systemu zarzadzania bazami danych PostgreSQL
  • Doświadczenie w administracji bazami NoSQL-owymi (Redis, Elasticsearch, Casandra)
  • Doświadczenie ze środowiskiem Nexus, Harbor, SonarQube
  • Doświadczenie w pracy z metrykami i logami (Prometheus + Grafana, FluentD)
  • Doświadczenie programistycznego
// @ts-ignoreAplikuj

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału.

Pełne informacje - dotyczące dbania o ochronę danych osobowych znajdują się w kwestionariuszu.

Firma zatrudniająca: Inter Cars S.A.
Nazwa stanowiska:
Data ogłoszenia: 3/12/2021
Wymiar pracy: pełny etat

Sprawdź co mówią pracownicy

Podoba mi się przyjazna atmosfera oraz możliwość ciągłego rozwoju. Generalnie, jeśli pracownik wywiązuje się z powierzonych mu obowiązków, z pewnością zostanie po jakimś czasie za to doceniony i wynagrodzony.</p>

Robert, Młodszy Analityk, Dział IT
Robert Kmita.jpg
1 / 6

Jak wygląda u nas rekrutacja?

45041.png

Zwróć uwagę na lokalizację
i wymagane kompetencje

ic_rekrutacja_ico2_kontakt.png

Poczekaj
na kontakt

Sprawdzamy zgłoszenia
i kontaktujemy się z osobami najbardziej zbliżonymi do poszukiwanego profilu

ic_rekrutacja_ico3_spotkanie.png

Spotkaj się
z nami

Przedstaw swoje atuty.
W zależności od stanowiska sprawdzamy wiedzę w formie testów lub zadań

ic_rekrutacja_ico4_warunki.png

Ustalamy warunki
współpracy

Wybranym kandydatom przedstawiamy ofertę

ic_rekrutacja_ico5_podpis.png

Podpisz
dokumenty

Ustalamy termin rozpoczęcia