Kariera
Kariera
Wysokie standardyWysokie obroty
Magazynier
Lokalizacja: Zakroczym
J&M Logistics Sp. z o.o. operator magazynowy firmy ILS Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatek/kandydatów do pracy w Zakroczymiu na stanowisko Magazyniera

Jakie będą Twoje zadania?

  • Realizacja przyjęcia towaru do magazynu
  • Kompletacja zamówień od klientów
  • Sortowanie i pakowanie towaru
  • Obsługa wydania towaru

Co możemy Ci zaoferować?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia miesięczna - wynagrodzenia wypłacane regularnie i terminowo
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat -(bezpośrednio w firmie)
  • Bogaty pakiety socjalny (m.in. Bony okolicznościowe, dofinansowanie wypoczynku dla dzieci, wczasy pod gruszą)
  • Udział w corocznych imprezach - Piknik rodzinny z okazji Dnia dziecka oraz Mikołajek
  • Możliwość przystąpienia do atrakcyjnego ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twojej rodziny
  • System szkoleń na stanowisku pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy

Czego oczekujemy od kandydatów?

  • Zaangażowania i chęci do pracy
  • Sumienności i dokładności w wykonywaniu obowiązków
  • Gotowości i zdolności do pracy w trybie zmianowym
  • Przestrzegania zasad i wewnętrznych regulaminów pracy
// @ts-ignoreAplikuj
Administratorem danych osobowych jest ILS sp. z o.o., Swobodnia 35,05-180 Zakroczym, 22 713 93 00, info@lslogistics.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się pod adresem: iod@intercars.eu.
Firma zatrudniająca: J&M Logistics Sp. z o.o.
Nazwa stanowiska:
Magazynier
Data ogłoszenia: 11/13/2020
Wymiar pracy: pełny etat

Sprawdź co mówią pracownicy

Podoba mi się przyjazna atmosfera oraz możliwość ciągłego rozwoju. Generalnie, jeśli pracownik wywiązuje się z powierzonych mu obowiązków, z pewnością zostanie po jakimś czasie za to doceniony i wynagrodzony.</p>

Robert, Młodszy Analityk, Dział IT
Robert Kmita.jpg
1 / 6

Jak wygląda u nas rekrutacja?

45041.png

Zwróć uwagę na lokalizację
i wymagane kompetencje

ic_rekrutacja_ico2_kontakt.png

Poczekaj
na kontakt

Sprawdzamy zgłoszenia
i kontaktujemy się z osobami najbardziej zbliżonymi do poszukiwanego profilu

ic_rekrutacja_ico3_spotkanie.png

Spotkaj się
z nami

Przedstaw swoje atuty.
W zależności od stanowiska sprawdzamy wiedzę w formie testów lub zadań

ic_rekrutacja_ico4_warunki.png

Ustalamy warunki
współpracy

Wybranym kandydatom przedstawiamy ofertę

ic_rekrutacja_ico5_podpis.png

Podpisz
dokumenty

Ustalamy termin rozpoczęcia