Specjalista ds. Sprzedaży Części – Filia Inter Cars (Legionowo)

ul. Zegrzyńska 4, Legionowo
Stacjonarna lub
Pełny etat

Obecnie do filii  Inter Cars w Legionowie poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży części. Jeśli masz pozytywne chęci do działa i lubisz kontakt z drugą osobą, ta oferta jest dla Ciebie!

 

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • Obsługa Klienta w zakresie sprzedaży
  • Informowanie klientów o dostępnej ofercie handlowej
  • Zgłaszanie wniosków dotyczących uzupełniania oferty
  • Dbanie o pozytywy wizerunek firmy i tworzenie dobrych relacji z Klientem

 

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w sprzedaży części do samochodów osobowych/ ciężarowych
  • Znajomości budowy pojazdów mechanicznych
  • Umiejętności obsługi takich programu MS Office (Excel, Word, Outlook) oraz Windows

 

W zamian oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w przyjaznej kulturze organizacyjnej, gdzie ceni się Twoje zaangażowanie i wkład w rozwój firmy
  • Wyzwania, umożliwiające rozwój własnych kompetencji
Aplikuj
Aplikując wyrażasz zgodę na przekazanie danych osobowych firmie Inter Cars S.A. oraz wszystkim spółkom grupy kapitałowej Więcej...

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (podstawa prawna: przetwarzanie niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy). Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

Tym stanowiskiem opiekuje się Filia
Udostępnij ofertę
LEG - Legionowo
LEG - Legionowo
Lokalizacja
ul. Zegrzyńska 4, 05-119 Legionowo